Interroll nabízí specializované klíčové prvky, pro všechny dopravníkem poháněné pokladní systémy:

Od bubnových motorů a dopravníkových válečků včetně nezbytného příslušenství, jako držáky a vratné válce, až po hotové, předmontované dopravníkové kazety, které jsou připraveny k montáži do pokladního boxu.

Specializovaná řešení- Navržena dle vašich potřeb

Naše produkty jsou k vidění v pokladních systémech celosvětových Supermarket řetězců jako: Walmart (USA), Metro (Germany), Edeka (Germany), Carrefour (France), COOP (Many countries), Lidl (Germany), Aldi (Germany), Tesco (UK) a další.

Pohony a válečky Interroll jsou dokonale přizpůsobené specifickým požadavkům na pokladní systémy. Konstruktéři preferují rychlý a jednoduchý design a instalaci výrobků Interroll, což činí konstrukci a kompletaci snadným úkonem.

Dalším, nepřekonatelným argumentem pro řešení Interroll, je úspora prostoru: Bubnové motory přináší kompaktnost a hermeticky utěsněný design "vše v jednom". Ve srovnání s konvenčními pohony není třeba žádný extra prostor pro montáž a umístění motoru, převodovky a záchytu reakce. Vysoké krytí a čistý design je základem pro bezúdržbový a efektivní provoz bubnových motorů Interroll, minimalizující odstávky v provozech a související servisní náklady.

A to že vysoká efektivita redukuje spotřebu a náklady na energii, tím pádem také celkové náklady vlastnictví (TCO) řešení založených na produktech Interroll, je jen dalším přesvědčivým argumentem.

Bubnové motory Interroll

Motor, převodovka a ložiska jsou kompletně uzavřeny a utěsněny uvnitř ocelového pláště, tudíž není možné selhání v důsledku nepříznivých okolních vlivů jako prach, vlhko apod. Jelikož jsou všechny komponenty umístěny uvnitř ocelového pláště, bubnové motory zabírají mnohem méně místa ve srovnání s konvenčními motory.

Zobrazit produkty

Plug-and-play řešení

Interroll drives and rollers are perfectly tailored to the specific requirements of checkout systems and RBRVMs. Engineers especially prefer the fast and easy design-in and installation of Interroll products, which make construction and mounting a simple task.

Sledujte animace

Interroll Cassettes

Interroll Cassettes are much quicker and easier to install than conventional conveyors installed at the checkout counter or other machines, because one component is already tested and “run-in”. Fewer parts mean lower costs for conveyor design and purchasing of parts.

View products

New! Softstart Control

The new Softstart Control motor controller in a compact design perfectly covers the requirements of checkout manufacturers and reduces the complexity of installation.

Watch the animation

Mezinárodní partneři pro checkout a pokladní systémy

 • ITAB Group (Sweden, Holland, Germany, UK, Finland)
 • NCR
 • HMY Group (France, Spain, Turkey)
 • Rasec Group (France, Ukraine, Russia)
 • Cefla (Italy), Modern Expo (Ukraine)
 • Storebest (Germany)
 • Pan Oston (USA)
 • Killion (USA)
 • Myungsung (Korea)
 • Pan Oston (Malaysia)
 • PT Spectrum (Indonesia)

Center of Excellence - Supermarket solutions

The Interroll Center of Excellence in Copenhagen, Denmark concentrates on drum motors and drum motor cassettes used as belt drives in check-out systems and recirculation facilities for supermarkets.

Learn more