The Courier, Express and Parcel distribution industry (in short CEP) has experienced several years of strong growth driven by trends such as urbanization and the rapid growth of e-commerce.

Interroll offers highly flexible horizontal or space-saving vertical crossbelt sorters. These fast, robust and economical solutions for high-speed sortation can handle multiple items such as letters, parcels, packages, boxes and totes between 50g and 35kg. 

Depending on throughput rates, performance targets, and space, you can choose from a horizontal loop (circular structure) or vertical loop (linear structure) configuration.

The Interroll Crossbelt Sorter can be seamlessly integrated with our MCP Conveyor Modules to create a perfect environment for your parcels, boxes, and totes to run smoothly throughout your facility. 

Hermes Case Study - Online Retailing

The Otto Group is the world's second largest online retailer. The secret in their success lies in fully coordinated processes and cost savings along the 30 kilometers conveyor line. Retrofit is the magic word. Learn more in the video case study about a step-by-step upgrade during running operations.

A retrofit project with 24 Volt RollerDrive

Watch video

Handling of returns: Retrofit Project

The Popken Fashion Group successfully distributes its products in more than 30 countries around the world, in stores and internet sales. The returns center today is the decisive factor for customer satisfaction in many ways. It requires maximum flexibility while reducing complexity where possible.

A retrofit project with MCP - Modular Conveyor Platform

Watch video

Interroll Crossbelt Sorter

Vysoká přesnost třídění, vysoké průtoky(od 2000 do 16000 za hodinu) a nízké provozní náklady jsou pouze krátkým výčtem vlastností tohoto vyjímečného zařízení. Mimo to také snadná obsluha a vysoká dostupnost dodávají našim zákazníkům klidné spaní: Vědí. že Interroll je ten, komu můžou důvěřovat a na koho se spolehnout.

Třídění v E-shopech: Dodání včas

E-shopy a online nakupování v posledních letech zaznamenaly dramatický nárust.

V různých ekonomikách světa se jedná o nárust v desítkách procent. Vedení se ujímá ten, kdo je schopen dodat rychleji. V tomto komplexním a náročném tržním prostředí se stala logistika klíčovým konkurenčním faktorem. Zohledníme li, že třídění je hned vedle vychystávání nejnákladnější oblastí logistiky, investice do nejlepších třídících systémů ve své třídě se vyplatí.

Interroll je jedna ze světových jedniček mezi výrobci třídících systémů na principu crossbelt sorter. Jsou využívány v mnoha průmyslových odvětvích, počínaje balíkovými službami (CEP) až po logistiku třetích stran (3PL) a také v posledních letech rychle se rozvýjející trh e-shopů. Mezi našimi zákazníky jsou společnosti jako:

 • Amazon
 • DHL
 • Fedex
 • Fiege
 • Itella
 • Česká pošta
 • Post Austria
 • Swisspost
 • Zalando

Interroll zastává jedinečnou pozici neutrálního dodavatele třídíčů a unikátní řady horizontálních, prostorově úsporných vertikálních Crossbelt sorterů. Ty zajišťují maximální výkon v každodenním provozu, díky jednoduchému mechanickému způsobu pohonu. Crossbelt sortery ať už s horizontální nebo vertikální konfigurací, lze využít v různých prostorových podmínkách, pro různé přepravované předměty a pro vysoké výkonové požadavky.

Stáhnout Interroll Crossbelt brožuru

Správa navráceného zboží-zvaná reverse commerce nebo také recommerce- je úzce spjata se stále vzrůstajícím odvětvím online nakupování.

V závislosti na typu zboží se může množství navráceného zboží pohybovat až okolo 50% a to zejména u obchodování s textilním zbožím.

Společnosti se musejí s tímto trendem vypořádat vedle vyřizování standardních objednávek. Je nezbytné nalézt efektivní způsob, jak se vypořádat s tímto dodatečným tokem zboží, a to prostřednictvím optimalizace interních procesů, nebo prostřednictvím outsourcingu třetím stranám 3PL.

Objevte Interroll a jeho jedinečnou pozici neutrálního poskytovatele třídičů a unikátní řady horizontálních, prostorově úsporných vertikálních Crossbelt sorterů.

Co můžeme nabídnout:

 • Vysoce univerzální třídící systém zaručuje bezpečnou manipulaci s vašimi produkty
 • Rozšiřitelná, modulární konstrukce umožňuje snadné rozšíření systému
 • Ekonomické třídění zaručuje nízké i vysoké průtoky

Zakladatel a CEO Amazon.com Jeff Bezos jednou řekl:

"Pokud je s vámi zákazník nespokojen, v normálním světě o tom řekne šesti přátelům. Pokud je s vámi zákazník nespokojen na internetu, může to říct 6000 přátelům."

Podmínky pro úspěšné vysokorychlostní třídění jsou:

 • Dostupnost
 • Flexibilita
 • Přesnost

Dnešní sektor maloobchodního prodeje přes internet je silně závislý na chytrých logistických řešeních.

Společnosti provozující e-shopy a online prodej ve svých každodenních provozech spoléhají na Crossbelt sortery Interroll.

Poštovní a kurýrní služby využívají Crossbelt sortery ke zvýšení produktivity svých logistických řetězců.

Výrobní závod Interroll Centre of Excellence v Německém Sinsheimu se zaměřuje na subsystémy a moduly dopravníků, implementované do klíčových logistických uzlů internetových prodejců.

To zahrnuje Crossbelt sortery, pásové oblouky, válečkové dopravníky a pásové dopravníky.

V tomto sektoru společnost v rámci globální sítě Interroll zajišťuje veškeré služby od vývoje a návrhů řešení, až po vlastní výrobu a podporu pro lokální pobočky společnosti Interroll a jejich zákazníky. Vývoj a výroba celé produktové platformy probíhá na ploše 15,700 metrů čtverečních. Tato vertikální integrace nám umožňuje kontrolovat kvalitu našich výrobků od A do Z a nabídnout individuální technickou podporu pro naše zákazníky.

The Interroll Portec Belt Curve

Whenever reliability, performance and simplicity are called for

With more than 60 years of experience, Interroll Portec Belt Curves are highly persuasive: Customers specifically value the reliability and robustness of the solution, which contributes daily to on-time delivery of parcels and shipments in more than 80,000 installations throughout the world.

With the Interroll Portec Belt Curve, the positive drive requires only low belt tension, thereby ensuring excellent reliability and low overall operating costs. The fact that they require significantly less maintenance than any other Belt Curve persuades all plant engineers and operating companies. In principle, belts are wear parts and have to be replaced from time to time. The open belt, combined with the positive drive, enables a belt change of the Interroll Portec Belt Curve in only 30 minutes.

Brochure