Our solutions

are in operation in express and postal services, e-commerce, airports, the food and beverage industry, fashion, and automotive sectors, and many other manufacturing industries. Among the end users are leading brands such as Amazon, Bosch, Coca-Cola, DHL, Nestlé, Procter & Gamble, Siemens, Walmart and Zalando. 

Skladování a distribuce

Zákazníci, kteří již systém Dynamic Storage implementovali, nám potvrzují, že mají:

- až o 50% mešní požadavky na prostor ve skladech

- 55% nárust výkonu v distribučních centrech

- až o 50% nižší spotřebu elektrické energie v zóně interní logistiky

Naše řešení

Balíkové a kurýrní služby

Interroll Crossbelt sorter je naprosto vyjímečný produkt pro kohokoliv, kdo hledá vysoce kvalitní řešení pro třídění dokumentů, balíků, krabic a zboží různých rozměrů.

Naše řešení

Logistics for eCommerce

This return handling area was modernized in just a few months by using modular conveyor platform (MCP). Result: double amount of returns can be processed. Productivity up by 30%.

Play

Potravinářský průmysl

Naše produkty, určené do potravinářských provozů, jsou plně v souladu se všemi požadavky na hygienu a předepsanými normami. Pokud se jedná o sektor potravinářství, Interroll má správná řešení od přepravy zboží, přes třídění až po skladování.

Naše řešení

Beverages (bottling)

Retrofit for the most modern botteling plant in Switzerland (Dynamic Storage). Limited spatial conditions, high CO2 reduction targets, and not least the utmost performance and continued function of the system proved to be hugely demanding. Pearlwater now dispatches up to 2,000 pallets each day.

Play

Supermarket & Retailing

Interroll nabízí specializované klíčové prvky, pro všechny dopravníkem poháněné pokladní systémy:

Od bubnových motorů a dopravníkových válečků včetně nezbytného příslušenství, jako držáky a vratné válce, až po hotové, předmontované dopravníkové kazety, které jsou připraveny k montáži do pokladního boxu.

Naše řešení

Letiště

Interroll Bubnové motory, válečky a dopravníky jsou nasazeny k přepravě zavazadel na bezpočtu letišt na všech kontinentech světa.

Naše řešení

Výroba pneumatik a automobilový průmysl

Společně s předními systémovými integrátory po celém světě se ve firmách jako například Good Year, Continental, Bosch či Pirelli podařilo opakovaně úspěšně instalovat inteligentní produkty, kupříkladu úsporný DC pohon RollerDrive, inteligentní ovládání a kompaktní bubnové motory.

Naše řešení

Průmyslová výroba

Díky svému širokému produktovému portfoliu a díky úsporám za prostor a energii, pomáhá Interroll společnostem na celém světě zvýšit průtoky zboží a snížit provozní náklady v jeden moment.

Naše řešení